Brukarz / pracownik ziemny - Wielka Brytania

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Leeds, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Leeds

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 50

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Zadania:

  • Układanie krawężników, chodników
  • Brukowanie za pomocą różnych
  • Przygotowanie nawierzchni
  • Obsadzanie studzienek ściekowych, kanalizacji, drenaże

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - płatne raz w tygodniu
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania blisko miejsca pracy w niskiej cenie
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy - podpisanie umowy przed wyjazdem z Polski
  • Kontakt z polskim koordynatorem na terenie Wielkiej Brytanii

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Możliwość szybkiego wyjazdu do pracy w Wielkiej Brytanii
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem