Broker Conditor Sp. z o.o

BROKER UBEZPIECZENIOWY

Od: Broker Conditor Sp. z o.o
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Conditor Broker Sp. z o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowa, brokerska obsługa klientów
  • Negocjowanie warunków umów
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów
  • Doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem
  • Budowanie długotrwałej relacji z klientami

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej
  • Znajomości narzędzi i metod analizy biznesowej
  • Umiejętność oceny ryzyka ubezpieczeniowego oraz zbudowania programu ubezpieczeniowego
  • Doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • Obsługi programów komputerowych
  • Analitycznego myślenia
  • Systematycznego planowania i realizacji celów
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Szkolenia produktowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • Świetną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

TEREN DZIAŁANIA: Województwo dolnośląskie