Dla naszego Klienta, firmy z branży fashion poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

brand manager

Nr ref.: 37865
Praca stała
Lokalizacja: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
  • budowa i realizacja strategii marki zakupowej i odzieżowej wraz ze strategią komunikacyjną
  • prowadzenie działań i kampanii, których celem jest wzmacnianie wizerunku marki sklepów online i budowanie ich rozpoznawalności
  • projektowanie i prowadzenie kampanii reklamowych online
  • marketing korporacyjny z elementami public relations w e-commerce, CSR
  • monitorowanie konkurencji i trendów w branży modowej
  • zarządzanie projektami brandingowymi i koordynacja zewnętrznych agencji
  • kreatywne akcje specjalne, ambientowe, patronaty, bartery, sponsoringi, social media
  • lokalizowanie produktów w prasie, radio, TV
  • ścisła współpraca z działem marketingu, e-commerce oraz IT
  • raportowanie dla Zarządu

Oczekiwania:
  • wyższe wykształcenie kierunkowe w obszarze marketingu, zarządzania marką lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fashion
  • znajomość narzędzi komunikacji marketingowej
  • zainteresowanie modą, lifestylem, trendami na rynku europejskim
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne (koordynacja wielu projektów)
  • duża kreatywność i samodzielność
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość branży e-commerce

Oferta:
  • praca w ciekawej branży z możliwością rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełne wyzwań stanowisko

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)