BRAND MANAGER / SALES MANAGER

HS-trade Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej i sprzedażowej nowej marki na rynku
  • kreowanie wizerunku marki
  • reprezentowanie marki na targach branżowych
  • tworzenie bazy klientów
  • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania
  • bezpośrednie
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

  • duża motywacja do działania, konsekwencja w dążeniu do celu i samodzielność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa pakietu office/libre office, przygotowywanie ofert, prezentacji, mile widziane umiejętności graficzne
  • mile widziana znajomość branży mody
  • znajomość przynajmniej jednego z języków obcych w mowie i piśmie
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie podstawowe (zależne od doświadczenia i stażu pracy) + prowizję od osiąganych wyników
  • telefon komórkowy, komputer, samochód
  • pracę w młodym i bardzo ambitnym zespole

Prezentacja firmy

HS-trade importer, producent, dystrybutor<br/>Specjalizujemy się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta