Brand Manager CEE - Kraków

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej firmy z branży FMCG, szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Brand Manager CEE - KrakówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Aktywny udział w tworzeniu i egzekucji strategii marketingowej na podległe rynki CEE
  • Optymalizacja portfolio na rynkach CEE
  • Czynny udział w planowaniu budżetu marketingowego
  • Współpraca z dystrybutorami na rynkach CEE oraz z innymi działami firmy (min. Sales, Trade, R&D, Produkcja)
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale marketingu (FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w tworzeniu nowych produktów i wprowadzaniu ich na rynek
  • Doświadczenie w międzynarodowych projektach będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podróży służbowych (30% czasu)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Prywatną opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.