Branch Manager- Warszawa

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na stanowisku Branch Manager będzie odpowiedzialna za zarządzanie biurem OTTO w Warszawie, pozyskiwanie nowych klientów w regionie zainteresowanych usługami doradztwa personalnego oraz nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji .

Obowiązki Branch Managera:

• Jest odpowiedzialny za realizację przez oddział zleceń rekrutacyjnych

• Aktywnie pozyskuje nowych klientów i sprzedaje usługi personalne

• Reprezentuje i promuje firmę na zewnątrz bazując na dużym doświadczeniu i znajomości rynku Agencji Zatrudnienia

• Prowadzi negocjancie handlowe, dba i rozbudowuje kontakty zarówno ze stałymi jak i potencjalnymi klientami, uczestniczy w spotkaniach biznesowych

• Dba o przestrzeganie standardów obsługi Klienta w podległym oddziale

• Zarządza podległym personelem

• Tworzy plany sprzedażowe i marketingowe

• Nadzoruje budżet i dba o realizację założeń finansowych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Ukierunkowanie na realizację celów i budżetu sprzedażowego

• Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych z klientami

• Bogata znajomość branży i rynku pracy

• Umiejętność sporządzania ofert, wycen, kalkulacji, prezentacji dla klientów

• Duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

• Aktywne prawo jazdy kategorii B

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i klientami

• Umiejętność skutecznego dążenia do realizacji wyznaczonych celów

• Znajomość ustawy o pracy tymczasowej

• Wysoka kultura osobista i dojrzałość

• Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w pełnym etacie

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta skierowana jest do osób z bogatym doświadczeniem w sprzedaży usług Agencji Pracy Tymczasowej - popartym wymiernymi wynikami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.