Ahoj Czarter

BOSMAN

Od: Ahoj Czarter
Miejsce pracy: Węgorzewo Giżycko

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie jachtów do sezonu,
  • dbanie o stan techniczny jednostek,
  • wydawanie i odbiór jachtów na zmianach czarterowych,
  • wykonywanie napraw powstałych w trakcie czarteru

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku bosman/serwisant,
  • znajomość obsługi technicznej jachtów,
  • predyspozycje do pracy z klientem,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

KORZYŚCI:

  • możliwość pracy również po sezonie w stoczni jachtowej Northman,
  • bardzo dobre wynagrodzenie.