Blisko miejsca zamieszkania, elastyczny grafik, Warszawa

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Kasjer/Kasjerka w marketach na terenie Warszawy

Numer referencyjny: KSM/0217/WWA

Obowiązki:
Obsługa kasy fiskalnej,
Obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
Realizacja płatności bezgotówkowych i gotówkowych,
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Oferujemy:
Prace od zaraz,
Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra,
Dopasowanie dni pracujących- elastyczny grafik
Możliwość połączenia pracy z nauką,
Darmowe szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera w docelowym miejscu pracy,
Długoterminową współpracę,
Regularne co miesięczne wynagrodzenia,
Pracę w marketach: ul. Złota 59, ul. Targowa 72, ul. Powstańców Śląskich 126, ul. Puławska 39, ul. Belgradzka 6, ul. Światowida 18, ul. Solec 32/34, ul. Rembielińska 7, ul. Sierpińskiego 1, ul. Wołoska 12, Al. Jerozolimskie 148.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania:
Książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej wyrobienia,
Umiejętność pracy w zespole,
Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do klienta,
Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie,
Język polski w stopniu min. komunikatywnym.

Prosimy o dołączenia do CV:

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.