BLACHARZ SAMOCHODOWY

CMP Holding

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

CMP HOLDING Spółka z o.o.– największa wielomarkowa Grupa Dealerska na terenie Dolnego Śląska. Dynamicznie rozwijająca się firma w sprzedaży samochodów nowych i używanych, obsłudze posprzedażnej oraz w sprzedaży usług finansowych poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku BLACHARZ SAMOCHODOWY będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • naprawę samochodów zgodnie z otrzymanymi zleceniami i technologią producenta,
  • przygotowywanie pojazdów do oględzin.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności manualne, dokładność,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość osobistego rozwoju oraz kwalifikacji zawodowych poprzez cykl szkoleń,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Autoryzowana sprzedaż i serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne