Opis stanowiska pracy

Firma doradztwa personalnego EPSN Workforce z siedzibą w Warszawie dla swojego klienta poszukuje osób ze znajomością języka angielskiego zainteresowanych pracą w Holandii.

OPIS STANOWISKA :
- Diagnostyka pojazdów,
- Montaż i demontaż części samochodowych,
- Kontrola stanu części mechanicznych,
- Naprawa silników, nadwozi i zawieszenia,
- Zapewnienie wysokich standardów realizowanych prac.

Wymagania

WYMAGANIA :
- Doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej i napraw (min. 3 lata) w autoryzowanych serwisach samochodowych
- Dobra organizacja pracy,
- Orientacja na klienta,
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY :
- Stabilne zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa 10 euro netto)
- Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem,
- Zakwaterowanie.

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive