Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • zarobki w wysokości od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
  • długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
  • ubezpieczenie
  • stałe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • organizację oraz wyposażenie zakwaterowania
  • po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:

  • 4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność obsługi ram do prostowania karoserii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • prawo jazdy

OBOWIĄZKI:

  • montaż/demontaż elementów karoserii,
  • prace ślusarskie,
  • spawanie, zgrzewanie oraz szpachlowanie.

Prezentacja firmy

Firma Work Supply AS została założona w Norwegii w roku 2005 jako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis