Blacharz samochodowy

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Klejenie blach na zabudowę
  • Blachowanie wewnętrzne zabudowy
  • Wykonywanie uszczelnień i odwodnień zabudowy samochodu
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa elektronarzędzi (giętarki, gilotyny)
  • Doświadczenie na stanowisku blacharz lub ślusarz
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju

Z naszej strony możemy zagwarantować Ci:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie
  • Pracę w  rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA