Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta, sieci warsztatów samochodowych, mającego ponad 70 oddziałów w Wielkiej Brytani, kandydatów na stanowisko:

Blacharz samochodowy (Panel Beater)

Miejsce pracy: Dundee, Newcastle, Hamilton - Wielka Brytania
Nr referencyjny: BLACHARZ/0316/IP

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
  • wyrównywanie zagnieceń blacharki;
  • przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
  • praca na podstawie rysunku technicznego;
  • naprawa, budowa nadwozi, prostowanie paneli karoserii.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 10.00 - 13.00 GBP/h + premia za wypracowane roboczogodziny;
  • nadgodziny: dostepne;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • wysoka estetyka pracy;
  • dokładność oraz bardzo doba organizacji pracy;
  • własne narzędzia;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis