Blacharz samochodowy (OLDTIMER/CLASSIC)

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Nieuwendijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - warsztatu samochodowego zajmującego się renowacją samochodów "oldtimer" poszukujemy kandydata na stanowisko:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

- praca przy renowacji samochodów typu "oldtimer" oraz klasycznych sportowych

Oferujemy:

- 11,50 Euro NETTO/h

- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach

- pokrywamy koszty ubezpieczenia

- zapewniamy narzędzia pracy

- możliwość pracy na stałym kontrakcie

- zwracamy koszty dojazdów do pracy

Wymagania

Wymagania:

- ok 10 lat doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego

- doświadczenie w pracy z samochodami "oldtimers"

- umiejętność spawania

- umiejętność tworzenia cześci samochodu z metalowych blach

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- umiejętność przygotowania pod lakier i lakierowanie jest dodatkowym atutem

- czynne prawo jazdy kat.B

Osoby spełniające wymienione wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub holenderskim.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis