Blacharz samochodowy - Norwegia

LSJ HR Group

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

PRACA DLA BLACHARZA SAMOCHODOWEGO

Serwisy autoryzowane oraz warsztaty niezależne w centralnej oraz północnej Norwegii.

ATRAKCYJNA PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ FORMALNEGO WYKSZTAŁECENIA!!!

SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z PRACODAWCĄ ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 27.08.2016
W WARSZAWIE

OFERUJEMY:
− atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 198,5 NOK, adekwatne do doświadczenia, języka oraz zdobytych szkoleń
− legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu dodatkowych formalności związanych z zasiłkiem dla dzieci
− długoterminowe kontrakty
− ubezpieczenie
− wsparcie polskojęzycznego konsultanta, przez cały okres trwania kontraktu
− zakwaterowanie o dobrym standardzie

WYMAGANIA:
− 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego
− znajomość języka angielskiego
− wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży samochodowej
− prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
− montaż/demontaż elementów karoserii
− praca na ramach naprawczych z systemem pomiarowym
− spawanie, zgrzewanie oraz szpachlowanie.

Prosimy o przesłanie CV

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP
nr licencji 4440
Celna 1, 70-644 Szczeci