Blacharz samochodowy - Norwegia

Work Supply Poland Sp. z o.o.

Bergen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferty pracy dla doświadczonych blacharzy samochodów osobowych.

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

legalne zatrudnienie na warunkach norweskich

długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia

kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia

ubezpieczenie

wsparcie polskojęzycznego konsultanta

przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

Wymagania

4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego

wykształcenie kierunkowe

umiejętność obsługi ram do prostowania karoserii

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

prawo jazdy

Prezentacja firmy

Firma Work Supply AS została założona w Norwegii w roku 2005 jako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis