Biznes na wakacje

Inpira

Nowa Sól, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli jeszcze nie zastanawiałeś się co będziesz robił na wakacje, lub nie wiesz za co spełnić swoje wakacyjne marzenia. To my mamy właśnie dla Ciebie pomysł.

Jeśli jesteś handlowcem, konsultantem lub po prostu łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi to może czas zacząć robić coś na własny rachunek?.

Zostań przedstawicielem naszej fabryki.

Pozwól, że przedstawimy Ci rozwiązanie, które pomoże Tobie rozwinąć skrzydła i zacząć zarabiać na własnym biznesie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

- własnej działalności gospodarczej lub chęci do jej założenia

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

- kreatywności, charyzmy

- chęci do samorozwoju

- samodyscypliny

- samoorganizacji własnej pracy

Co oferujemy:

- współpracę z jedną z największych fabryk w danej dziedzinie na terenie Europy

- bardzo wysokie zarobki w zależności od efektywności i zaangażowania

- ciekawy produkt i ciekawą strategię działania

- dla najlepszych oferujemy długoterminową współpracę

Zarobki rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie!.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej
list motywacyjny i CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Adres strony internetowej fabryki: www.testanddrive.com.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań - można kontaktować się z Dyrektorem handlowym pod numerem 502 495 696.

Prezentacja firmy

Firma INPIRA została założona w 2009r.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji