Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Biznes Menedżer

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

BM/Poznań/102015/DP

Nasza Oferta:

• Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i zakresu zadań
• Bonusy finansowe powiązane z realizacją celów budżetowych
• Pakiet lojalnościowy
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
• Programy szkoleniowe w ramach ścieżki rozwoju
• Przyjazna atmosfera pracy w zespole otwartym na różnorodność

Miejsce i stanowisko pracy: biuro w centrum Poznania, nie w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, częste podróże służbowe w regionie

Zadania:

• Systematyczne realizowanie wskaźników sprzedażowych i założeń budżetowych
• Nadzór nad organizacją pracy i rozwojem zespołu
• Motywowanie zespołu w zakresie aktywności handlowej i bieżących zadań operacyjnych
• Utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług
• Raportowanie wyników pracy do Menedżera Regionu
• Promowanie marek Grupy Job na rynku

Nasze oczekiwania:

• Predyspozycje menedżerskie i co najmniej roczne doświadczenie w agencji pracy tymczasowej i w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
• Kompetencje sprzedażowe
• Orientacja na klienta, umiejętność kształtowania relacji biznesowych
• Determinacja w realizacji celów i proaktywność
• Dobra znajomość branży pracy tymczasowej i pozostałych usług HR, autentyczne zainteresowanie branżą HR
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
• Umiejętne radzenie sobie z presją czasową oraz spiętrzeniem zadań Wysoka kultura osobista
• Biegła obsługa pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat.B
• Poszanowanie różnorodności
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Ogłoszenie skierowane również do Kandydatów z niepełnosprawnością. Aplikując na to ogłoszenie, masz gwarancję, że oceniany będziesz jedynie na podstawie swoich kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: