Biuro poszukuje doradców ds. Nieruchomości.

HSH Nieruchomości Sp. z o.o.

01-551 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do prężnie rozwijającego się biura nieruchomości osób na stanowisko doradcy ds nieruchomości.
Szukamy najlepszych sprzedawców nieruchomości, którzy charakteryzują się wysoką samodyscypliną, dobrą znajomością komputera oraz potrafią dobrze zorganizować swój czas pracy. Wymagamy pełnego zaangażowania oraz doświadczenia w zawodzie.
Oferujemy kompleksowe przeszkolenie oraz wdrożenie w tematykę obrotu nieruchomościami, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów i zaangażowania w pracę oraz bieżącą pomoc w realizacji transakcji.

Prezentacja firmy

Home Sweet Home Nieruchomości to rodzinna firma zbudowana na dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena