Opis stanowiska pracy

POLSKIE MEDIA

EVENTY/POLIGRAFIA/DZIAŁ KREATYWNY/
STUDIO GRAFICZNE/COPYWRITING

STRONY WWW/ULOTKI/GADŻETY/WIZUALIZACJE/TARGI/
FOTOGRAFIA/ULOTKI/KATALOGI

Planujemy i sprawnie realizujemy działania marketingowe, wykorzystując przy tym całe zaplecze pozostałych usług. Naszym celem jest wykorzystanie potencjału reklamowego,
jaki tkwi w każdej firmie.

Stanowisko: Biuro Obsługi Klienta

Zakres działań:
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi Klientami
- Przygotowywanie ofert
- Nadzór nad przebiegiem realizowanych zleceń

Oferujemy:
- Wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne uzależnione wyłącznie od Twojego zaangażowania
- Zdobycie doświadczenia zawodowego w branży
- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Znajomość pakietów biurowych
- Umiejętność realizacji wyznaczonych celów
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Polskie Media

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa