Biuro Obsługi Klienta zatrudni pracowników – stała praca, zarobki 2500 zł netto miesięcznie

Direct Recruitment

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

                         Nasza Firma oferuje kompleksową obsługę dla Klientów Biznesowych.

                     W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników do Biura Obsługi Klienta.

                    Jeśli jesteś osobą otwartą, kreatywną, dobrze odnajdujesz się w kontaktach z ludźmi

                           oraz chcesz pracować w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

                                                  TO WŁAŚNIE PRACA DLA CIEBIE !

Zadania:

- obsługa naszych Klientów

- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

- przygotowywanie podstawowej dokumentacji dla Klientów

- koordynacja bazą danych

Wymagania:

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- dobra organizacja pracy

- znajomość pakietu Office

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w dużej Firmie

- pracę od poniedziałku do piątku , w godzinach 8:00 – 16:00

- wolne popołudnia i weekendy

- wysokie wynagrodzenie (stała podstawa + atrakcyjny system premiowy)

- szkolenia, doświadczenie i możliwość awansu wewnętrznego

Pakiet socjalny:

- karnety na siłownię i fitness

- darmowe lekcje języka angielskiego

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe

- prywatną opiekę medyczną

- zwrot kosztów dojazdu do Firmy

Prezentacja firmy

Direct Recruitment specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji i szkole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing