Biuro Obsługi Klienta – zatrudni doradców! Stała praca i zarobki nawet 2500 zł netto /msc

Direct Recruitment

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą otwartą, kreatywną, odnajdujesz się w kontaktach z ludźmi oraz potrafisz budować i dbać o relacje z innymi. TO WŁAŚNIE PRACA DLA CIEBIE !!

Nie wymagamy doświadczenie, zdobędziesz je u Nas. Przeszkolimy Cię, damy możliwości rozwoju i awansu.

Zadania:

- Kompleksowa obsługa Klienta Biznesowego

- Koordynacja bazą danych

- Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

- Przygotowywanie dokumentacji dla Klientów

Wymagania:

- Komunikatywność

- Otwartość na kontakt z Klientem

- Pozytywne nastawienie

- Dyspozycyjność pon – pt, 8-16

- Znajomość obsługi komputera

- Wysoka kultura osobista

- Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dużej Firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa oraz prowizje i bonusy nawet do 1000 zł netto/mies.

- Jednozmianowy tryb pracy pon - pt 8-16 (wolne weekendy)

- Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy, za które także dostaniesz wynagrodzenie

- Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym Zespole

- Bezpłatny kurs języka angielskiego zakończony zaświadczeniem

Ciekawy pakiet socjalny dla każdego pracownika:

- Prywatną opiekę medyczną Lux Med

- Dodatkowe ubezpieczenie Generali

- Karnety na siłownię i fitness

- Zwrot kosztów dojazdów do pracy

Dołącz do naszego Zespołu i pracuj z najlepszymi :)

Prezentacja firmy

Direct Recruitment specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji i szkole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing