Biuro Nieruchomości zatrudni na stanowisko agenta/pośrednika nieruchomości

VIPHouse Nieruchomości

Zabrze, 41-818, śląskie

Opis stanowiska pracy

: Biuro Nieruchomości VIP HOUSE w Zabrzu zatrudni na stanowisko agenta/pośrednika nieruchomości. Obszar działania: Katowice, Chorzów.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średniego,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Wysokie zaangażowanie w obsługę klienta,
- Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
- Czynne prawo jazdy kat. B (własny samochód).

Oferujemy:
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne zarobki uzależnione od osiąganych wyników,
- Elastyczny czas pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Pracę w gronie doświadczonych agentów, pomoc opiekuna merytorycznego.

Możliwe różne formy współpracy do uzgodnienia na indywidualnym spotkaniu. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv.

Prezentacja firmy

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena