Biuro nieruchomości - specjalista ds nieruchomości

Alawro Nieruchomości

Wrocław, 53-650, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję doradcy ds. nieruchomości do prężnie działającego, niedużego biura. Chętnie zatrudnię osoby bez doświadczenia, ale zdyscyplinowane i samosterowne.

Oferuję:
* pracę w miłej atmosferze, o dużym stopniu samodzielnego zarządzania czasem pracy,
* narzędzia pracy takie, jak: w pełni przygotowane miejsce pracy w biurze, aparat cyfrowy, telefon, nowoczesny system komputerowy,
* profesjonalną pomoc merytoryczną i doradztwo.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie obsługa klientów firmy, a w szczególności pozyskiwanie i opracowywanie ofert wynajmu, prezentacja nieruchomości oraz prace towarzyszące powyższym czynnościom np. aktualizacja bazy danych, zawieranie umów.

Uwaga: forma zatrudnienia - zlecenie.

Wymagania

* dyspozycyjność,
* łatwość nawiązywania kontaktów,
* wysoka kultura osobista,
* dobra organizacja pracy, samodzielność i systematyczność,
* min. wykształcenie średnie,
* znajomość podstawowych programów komputerowych jak Outlook czy exel,
* własne auto będzie atutem i pomocą w zadaniach.

Prezentacja firmy

Alawro jest firmą młodą i dynamiczną.<br/><br/>Jej zaletą jest du... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena