Bezpośredni kontakt z klientem, szybki rozwój nawet w 9 miesięcy!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą marketingową, która współpracuje z liderem na rynku sprzedaży i marketingu na świecie. Działając w ramach międzynarodowej korporacji, prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe dla organizacji pozarządowej.

Zależy Ci na rozwoju? Nie lubisz nudy i oczekujesz od pracodawcy nowych wyzwań każdego dnia? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to możliwe, że właśnie Ciebie szukamy.

Zapraszamy do kontaktu osoby:
• Dyspozycyjne, potrafiące pogodzić pracę ze studiami
• Posiadające umiejętności interpersonalne z zakresu nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz pracy zespołowej
• Chętne do pracy, odpowiedzialne, samodzielne i zaangażowane w działanie
• O wysokiej kulturze osobistej oraz masie pozytywnej energii

Oferujemy:
• Pracę w energicznym i młodym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy
• Zdobycie doświadczenia u boku profesjonalistów

Obowiązki:
- udział w eventach i spotkaniach biznesowych;
- opracowywanie materiałów marketingowych i sprzedażowych;
- raportowanie wyników;
- realizacja zadań w procesach sprzedażowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Życzymy powodzenia :)

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media