Bezpłatne praktyki w Biurze Rachunkowym w Krakowie

Athena

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe w Krakowie poszukuje studenta studiów zaocznych na bezpłatne praktyki studenckie. Do zadań praktykanta będzie należało wprowadzanie dokumentów księgowych, przygotowywanie deklaracji do ZUS i US oraz wszelkiej korespondencji z tym związanej. Podczas praktyk osoba zapozna się z całościową pracą księgowego. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 533309673 bądź mailowo.

Wymagania

studia zaoczne

Prezentacja firmy

Biuro Księgowe działające na terenie małopolski, szczególnie w Kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa