Bezpłatne praktyki na stanowisku Seo Copywriter

Adnet Polska

04-396 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku Seo Copywriter będzie należeć:

- opieka nad serwisami wspierającymi pozycjonowanie
- prowadzenie działań PR-owych na forach
- tworzenie tekstów zoptymalizowanych pod pozycjonowanie
- wyszukiwanie, pozyskiwanie informacji na podane tematy,
- redagowanie treści na potrzeby stron WWW
- pisanie krótkich tekstów reklamowych,
- obsługa systemu zarzadzania treścią,
- raportowanie codziennej pracy

Wymagania

- lekkie pióro,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- zainteresowanie zagadnieniami SEO,
- tworzenie spójnych poprawnych językowo tekstów,
- kreatywność i pomysłowość,
- umiejętność wyczucia tematów pisanych artykułów,

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV .

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna Adnet Polska działa na rynku internetowym od 2008 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2-3 mc
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż