Bezpłatne praktyki dla studentów prawa w Fundacji Frank Bold

Fundacja Frank Bold

31-515 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dział prawny Fundacji Frank Bold w Krakowie poszukuje studentów prawa chętnych do odbycia bezpłatnej praktyki.
Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole prawników pod nadzorem radcy
prawnego,

- rozwój umiejętności praktycznych,

- informację zwrotną na temat wykonanych zadań,

- uczestnictwo w rozprawach przed sądem administracyjnym,

-pracę na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości prawa administracyjnego i postępowania administracyjnego,

- dostatecznej znajomości prawa Unii
Europejskiej,

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

Prezentacja firmy

About us <br/> <br/>Frank Bold Foundation is a purpose driven non-govern... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura