Opis stanowiska pracy

Proponujemy bezpłatne 2 miesięczne praktyki. Po ukończeniu praktyk, praktykant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu praktyk oraz referencje.

Opis stanowiska pracy:

- kontakt telefoniczny z klientem oraz prowadzenie korespondencji,

- wyszukiwanie informacji ich przetwarzanie oraz uzupełnianie bazy danych,

- przygotowywanie analiz oraz raportów,

- pozyskiwanie informacji,

- prace biurowe.

Wymagania

- Dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel

- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

- Umiejętność opracowywania tekstów na podstawie dostępnych danych

- Komunikatywność

- Samodzielność

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Kontroli Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji zostało ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat