Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją
  • dokładność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wydziale prefabrykacji betonowej 2

Mile widziani kandydaci mieszkający w obrębie 25 km od Środy Śląskiej.

Prosimy o przesłanie wyłącznie CV- bez żadnych dodatkowych pism.

Termat Sp z o.o.

ul. Żytnia 1a, 55-300 Środa Śląska

Tel: (071) 317 51 21 do 23

Prezentacja firmy

Renomowany producent szerokiej gamy prefabrykatów budowlanych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy