Wolf System Sp. z o.o.
Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Betoniarz / Zbrojarz - monter

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Katowice, Częstochowa, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich pilnie zatrudni osoby na stanowisko:

betoniarz/zbrojarz - monter

Dla osoby z doświadczeniem w systemach szalunkowych i umiejętnościami kierowniczymi oferujemy funkcję brygadzisty.

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych;
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • prace na wysokości przy konstrukcjach budowlanych.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat B - warunek konieczny;
  • doświadczenie zawodowe w charakterze pracownika budowlanego;
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie kraju, sporadycznie występują wyjazdy zagraniczne;
  • mile widziane - doświadczenie w kierowaniu brygadą;
  • oraz/i różne uprawnienia z branży budowlanej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę;
  • premię, nagrodę i inne dodatkowe składniki wynagrodzeń;
  • różnego rodzaju dofinansowania tj. wczasy pod gruszą, karnet sportowo-rekreacyjny itp.;
  • pożyczki, diety i inne świadczenia z tytułu podróży służbowych;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • możliwość skorzystania ze szkoleń i kursów zawodowych;
  • przeszkolenie do wykonywanych zadań;
  • sprzyjającą atmosferę, ciekawe imprezy firmowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.