Betoniarz, zbrojarz, cieśla ze znajomością języka niemieckiego (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

CBSbutler Deutschland poszukuje betoniarzy do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracowników budowlanych do prefabrykacji betonu:
- betoniarzy
- zbrojarzy
- cieśli szalunkowych

Mile widziane będą osoby o elastycznym nastawieniu do pracy - w zależności od zlecenia pracę wykonuje się na różnych stanowiskach.

Atrakcyjne zarobki, stawki godzinowe + dieta, duża ilość godzin.

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, monter szalunków
- mile widziane doświadczenie w pracy na prefabrykacji
- mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis