Betoniarz/zbrojarz/cieśla szalunkowy

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, zakładu prefabrykacji betonu w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowiska:

                                     Betoniarz/Cieśla szalunkowy/zbrojarz

Poszukujemy osób o elastycznym nastawieniu do pracy z doświadczeniem przy prefabrykacji betonu (szalunki, beton, zbrojenia).

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Niemczech.

Atrakcyjne zarobki, stawka godzinowa, duża ilość godzin.

Wymagania

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, monter szalunków

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy na prefabrykacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie