Barman - praca na pół etatu

HR International Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Restauracja w Krakowie poszukuje do swojego zespołu Barmana:

Zakres obowiązków:

- przygotowanie drinków zgodnie z recepturą

- przygotowywanie produkcji przed weekendami

- praca za barem.

Oferujemy:

- posiłki w pracy w promocyjnej cenie

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie

- pracę w młodym, energicznym zespole

- szkolenia wprowadzające.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- aktualna książeczka sanepid

- mile widziane doświadczenie w coctailbarze wysokiej jakości

- komunikatywność.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.