Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie kaw, deserów, drinków
• Przygotowywanie kawiarni pod salę konferencyjną oraz do przerw kawowych
• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości
• Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości

Wymagania

• Znajomość z dziedziny przygotowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych
• Doświadczenie w zawodzie barmana, a także baristy,
• Znajomość klasycznych cocktaili i drinków,
• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji, poczucie humoru
• Optymizm, sumienność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Mile widziani mieszkańcy Nowej Huty

Prezentacja firmy

Spółka Apollo Film koncentruje swoją działalność w czterech obszarach ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia