Opis stanowiska pracy

Pin-Up! to nowoczesne centrum rozrywki położone w samym sercu Bytomia. Nasi goście mogą potańczyć przy najlepszej muzyce i spędzić czas grając m.in. w bowling lub bilard.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Barman/Barmanka

Jeśli :

  • Łatwo nawiązujesz kontakt
  • Posiadasz miłą aparycję
  • Jesteś osobą pełnoletnią
  • Szukasz pracy, którą pogodzisz z nauką w trybie zaocznym lub dziennym

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Strike za strikiem, czyli bowling w stylu amerykańskim!<br/>9 pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta