Barista w Starbucks Bielany Wrocławskie

Amrest Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Możesz uczestniczyć
w kreowaniu czegoś wyjątkowego – miejsca,
w którym każdy jest mile widziany. Rozwijaj swoją karierę w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie. Jeśli to Ciebie zaintrygowało -- porozmawiajmy.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie, stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywna energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku to ta praca jest dla Ciebie!

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10,5PLN - 10,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta