Barista Starbucks - CH Magnolia Wrocław

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Możesz uczestniczyć
w kreowaniu czegoś wyjątkowego – miejsca,
w którym każdy jest mile widziany. Rozwijaj swoją karierę w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie.Jeśli to Ciebie zaintrygowało - porozmawiajmy.

Obecnie poszukujemy osób
na stanowisko

Barista

Dołącz do nas, a będziesz mógł:

  • Doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery pracy i poznać wspaniałych ludzi
  • Poznać szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
  • Pracować w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie
  • Uczyć się od najlepszych
  • Stworzyć grafik dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb
  • Otrzymać atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie, stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywna energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku to ta praca jest dla Ciebie!

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie