Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Baristy/ Baristki który będzie również pracował w charakterze sprzedawcy
do nowo otwartego i już działających Lokali "Przystanek Piekarnia" na Mokotowie, Ursynowie, Ochocie i woli. Miedzy innymi do obowiązku osoby zatrudnionej należeć będzie
- Parzenie wyjątkowej kawy
- Nie tuzinkowa obsługa klienta
- Dbanie o dobry wizerunek Punktu
Wymagania
- Książeczka Sanepidowska
- Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
Oferujemy
- Umowę o pracę na pełny etat
- Pensje podstawową + Prowizje od sprzedaży
- Pracę co drugi dzień bez niedziel i świąt

Prezentacja firmy

Piekarnia Osiedlowa \"Krzosek\" istnieje na rynku od 1959r. jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie