Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest rozładunek i załadunek samolotów (bagaż, poczta, cargo). Proces ten wymaga pracy na kolanach w lukach bagażowych. Obowiązkiem bagażowych jest również obsługa sprzętu na rampie załadunkowej. Poza godzinami wzmożonego ruchu pracownikom mogą zostać przypisane inne obowiązki.

Wymagania

- mile widziane ukończone 20 lat
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozmowa rekrutacyjna zostanie przeprowadzona po angielsku)
- prawo jazdy kat B
- ogólny dobry stan zdrowia (nie jest to praca dla osób mających problemy z kolanami lub kręgosłupem)
- niekaralność (wymagane zaświadczenie o niekaralności)
- kopia paszportu

Prezentacja firmy

IGS Ground Services jest wiodącym dostawcą usług handlingowych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy (możliwa opcja przedłużenia)
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
niewykluczone nadgodziny, darmowy przelot na Islandię z dowolnego lotniska, na które lata Icelandair (np. ARN, CPH, OSL, FRA, MUC i wiele innych), zakwaterowanie na miejscu (płatne przez pracownika)
Branża / kategoria:
Praca Inne