B2B Sales and Partnership Specialist

Virtualo Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż e-voucherów i produktów elektronicznych księgarni Virtualo dla klientów korporacyjnych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji, współpraca przy wycenach, negocjacje handlowe
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i istniejącymi klientami firmy
  • Raportowanie aktywności, kalendarza spotkań i rozmów oraz wyników sprzedaży

Wymagamy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży e-commerce, w mediach cyfrowych
  • Zainteresowania sprzedażą i nowoczesnymi technologiami
  • Samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • Otwartości na nowe wyzwania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów do projektów opartych o nowe technologie;
  • Portfolio klientów i zrealizowanych projektów

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne modele wynagrodzeń
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Virtualo (w grupie Empik) jest czołowym dystrybutorem produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce