Opis stanowiska pracy

EDF to światowy lider na rynku energii elektrycznej obejmujący wszystkie obszary działalności: wytwarzanie (od energetyki atomowej, po energetykę odnawialną), dystrybucję, sprzedaż i handel. W Polsce jest obecny od 16 lat, ma 10% udziału w rynku energii elektrycznej i 15% udziału w rynku ciepła sieciowego w Polsce.
W związku z rozwojem struktury sprzedażowej Biznesowa,com Sp. z o.o. autoryzowany partner EDF Polska S.A., poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy EDF S.A.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne

- leady potencjalnych klientów

- wyłączności obsługiwania pozyskanych klientów

- bezpłatne umawianie spotkań oraz przygotowywanie i weryfikacja dokumentów

- pracę w branży, w której kryzys nie zagraża

- jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego

- szkolenia

- materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail, ...)

- możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej

- elastyczną i przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie / pracę / kontrakt

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów

- raportowanie wyników sprzedaży i stanu prac z Klientem

- realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania

- minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (B2B, optymalnie sprzedaż usług),

- umiejętność budowania relacji z klientem

- znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)

- dyspozycyjności, zaangażowania kreatywnego podejścia do klienta i dobrej

organizacji pracy

- otwartości i uczciwości, jednocześnie bardzo wysokiej kultury osobistej

- znajomość rynku Energii Elektrycznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Spółka Biznesowa,com na rynku działa z sukcesami od 2009 roku. Działamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi