Autoryzowany Doradca Biznesowy

Directo Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz rozmawiać, chcesz dobrze zarabiać i jesteś osobą energiczną oraz ambitną zgłoś się do nas!

Poszukujemy osób do nowo otwartego biura handlowego w Kielcach.

Zakres Obowiązków

- profesjonalna obsługa klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o.

- sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Sieć T-Mobile

- realizowanie indywidualnych planów sprzedaży

- Przedstawienie oferty Sieci T-Mobile w ramach bieżących promocji

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie bezpośrednio powiązane z osiąganymi wynikami

- niezbędne narzędzia pracy

- kompleksowe szkolenia

- bazy klientów biznesowych do obsługi

- pracę w energetycznym, młodym zespole

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

- duża motywacja, zaangażowanie i chęć do pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- minimum wykształcenie średnie

- prawa jazdy kat. B (własny samochód)

- mile widziani sprzedawcy usług telekomunikacyjnych.

NIE ZWLEKAJ ODNIEŚ SWÓJ SUKCES ZAWODOWY PRACUJĄC Z NAMI!!!

CV ze zdjęciem prosimy kierować w formie elektronicznej .

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Directo Sp. z o.o. jest Sub-agemntem firmy Alkom. <br/>Firma ALKO... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi