Autor tekstów/Redaktor

Gorilla Media s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma internetowa poszukuje do pracy studentek/studentów ostatnich lat studiów kosmetologicznych na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (możliwa praca zdalna)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• Aktywne wyszukiwanie oraz proponowanie nowych tematów dla artykułów
• Pisanie artykułów, związanych z szeroko pojętą kosmetologią

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• Merytorycznej wiedzy i znajomości zagadnień z zakresu kosmetyki
• Sumienności i zaangażowania
• Samodzielności
• Umiejętności redagowania tekstów
• Mile widziane lekkie pióro

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy, możliwa praca zdalna
• Interesującą pracę w prężnie działającej firmie
• Stałe zlecenia
• Możliwość rozwoju

Aplikacja, oprócz CV, powinna zawierać próbkę możliwości w postaci napisanego przez kandydata tekstu oraz zakres tematyczny, w jakim kandydat dobrze się czuje i byłby w stanie pisać poprawne merytorycznie artykuły. Proszę podać również oczekiwane wynagrodzenie, najlepiej wyrażone stawką za pojedynczy tekst o objętości 2500 znaków, a także informację o dostępności czasowej kandydata.

Prezentacja firmy

Gorilla to agencja digital specjalizująca się w projektowaniu rozwiązań,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne