Opis stanowiska pracy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe stosowane w przemyśle eksploatującym urządzenia w wysokich temperaturach. Firma proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyłożeń ogniotrwałych pieców wysokotemperaturowych, wraz z projektowaniem, instalacją i serwisem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Żarów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier o specjalności automatyka i robotyka lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym lub równorzędnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki
  • Umiejętność czytania schematów technicznych
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1 Kv (będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Duża motywacja do pracy i chęć podnoszenia kwalifikacji

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonanie oprogramowania oraz modyfikacja wykorzystania istniejących urządzeń
  • Naprawianie maszyn produkcyjnych.
  • Projektowanie i realizacja układów sterowania.
  • Dokonanie kalibracji układów regulacyjnych.
  • Ocena stanu technicznego maszyn.
  • Nadzór nad powierzonymi maszynami.
  • Dokonywanie modyfikacji w systemach automatyki sterujących pracą maszyn.
  • Uczestniczenie w spotkaniach w ramach potrzeb.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o długoletniej tradycji wykorzystującej nowoczesne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę zapewniającą wyzwania i samorealizację
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i podejmowania inicjatyw.
  • Rozbudowany system benefitów dla pracowników (dofinansowany program opieki medycznej, program kart sportowych, bony świąteczne, dofinansowywane wyjazdy krajowe i zagraniczne, liczne bilety na wydarzenia kulturalno- sportowe).

Prezentacja firmy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka