ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Września

ManpowerGroup Sp.zo.o. (nr certyfikatu 412) dla swojego Klienta z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Zadania:
• opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
• analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
• prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
• konfiguracja komponentów automatyki,
• nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
• aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
• współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi,
• praca zmianowa.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
• stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
• kontakt z najnowszymi technologiami.

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
• znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki,
• umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
• podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
• aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
• mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials