Opis stanowiska pracy

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy i naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej,
  • realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej,
  • modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki,
  • planowanie remontów i przeglądów maszyn produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane z obszaru automatyki, elektroniki, robotyki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • praktyczna znajomość sterowników PLC,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechaniki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną (rysunki, schematy)
  • znajomość j. angielskiego,
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne, kreatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilność zatrudnienia.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria