P.U.T. Wagner-Service Sp. j.
WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego
dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Świetochlowice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • uruchamianie linii zrobotyzowanych oraz zautomatyzowanych na obszarze Polski
  • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji, programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI Siemens
  • montaż, obsługa i programowanie robotów Fanuc
  • parametryzacja linii / aplikacji, kontrola poprawności funkcjonowania układów bezpieczeństwa
  • doradztwo techniczne/serwisowe klientów w zakresie istniejących instalacji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji sterowania
  • wsparcie techników na etapie prefabrykacji szaf sterowniczych, montażu i usuwania awarii
  • zgłaszanie propozycji modyfikacji projektowych pod kątem optymalizacji funkcji sterowania urządzenia oraz kosztów wytwarzania.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU WAGNER-SERVICE:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki : Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika
  • umiejętności biegłego czytania dokumentacji elektrycznej
  • umiejętności programowania sterowników oraz paneli HMI Siemens w obrębie środowisk programistycznych Step7, WinCC Flexible, TIA Portal
  • znajomości języka programowania STL. Znajomość języka SCL będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętność diagnozowania awarii oraz programowania falowników KEB, Lenze, Schneider Electric będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę (instalacje odbywają się na terenie całej Polski)
  • aktualnych uprawnień SEP do 1kV
  • samodzielności, komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość obsługi robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy z nowoczesną technologią
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze
  • warunki do zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.