Opis stanowiska pracy

Firma o międzynarodowym zasięgu działania, lider w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Słopanowo (pow. szamotulski)

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Projektowanie i montaż układów sterowania
  • Bieżące konserwacje i remonty maszyn, usuwanie awarii, optymalizacja
  • Udział w projektach modernizacji i budowy maszyn produkcyjnych
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z działem technicznym w innych aspektach

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI (preferowane Fatek i Weintek) w językach LAD i FBD
  • Umiejętność czytania i opracowywania schematów elektrycznych
  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (czujniki, falowniki itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV

Korzyści:

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie o dobrej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Duża samodzielność działania
  • Szkolenia
  • Karta Multisport

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działająca w branży opakowań. <br/><br/>Nasze wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria