Opis stanowiska pracy

Maintpartner ASI Sp. z o. o. świadczy usługi prewencyjnego utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw przemysłowych prowadzone na zasadzie outsourcingu.
Nasze usługi obejmują obszar infrastruktury produkcyjnej oraz techniczne utrzymanie budynków i ich wyposażenia. Dostarczamy krojone na miarę rozwiązania w zakresie usług przemysłowych, które są stale doskonalone i rozwijane. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych jak również utrzymywania infrastruktury budynków przemysłowych. Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa podkarpackiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk
Nr ref: 10/AU/RZE/2014
Miejsce pracy: Rzeszów

Do podstawowych zadań na tym stanowisku należą:

-wykonywanie napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
-diagnostyka oraz identyfikacja problemów technicznych,
-usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
-współpraca w zakresie projektów realizowanych u Klienta,
-współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w środowisku firmy międzynarodowej, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz zapewnia atrakcyjne warunki pracy,
-Pracę w przyjaznym zespole,
-Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) z nr referencyjnym oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Maintpartner ASI Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym z Maintpartner ASI Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Wymagania

-wykształcenie techniczne - preferowane kierunki: automatyka, elektryka, mechanika,
-min 2 – letnie doświadczenie pracy w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej,
-praktyczna wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki,
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
-umiejętność rozwiązywania problemów,
-umiejętność szybkiego reagowania w sytuacji awarii,
-umiejętność pracy w zespole,
-uprawnienia SEP,
-dobra znajomość sterowników Siemens i doświadczenie w ich programowaniu będą dodatkowym atutem,
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,

Prezentacja firmy

Maintpartner świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne